Web Analytics
Zbatimi i ligjit ne shqiperi
<

Intervista/ Ambasadori norvegjez: Korrupsioni dhe zbatimi ...

Shqipëri: Të ndëshkuarit e parë nga zbatimi i ligjit të ...

DAR TIRANË QYTET

Ministri i Jashtëm italian, Moavero: Partitë në Shqipëri ...

DAR TIRANË QYTET

Ligji i zejeve/ Klosi: Produkte “Made in Albania” në zonat ...

Arjan Gjonça: Zbatimi i ligjit kyç për reformën e arsimit ...

Johan Ndisi, Ambasador i Suedise ne Tirane per INFOCIP ...

Ligj për sigurinë kibernetike edhe në Shqipëri – Gazeta Shqip

DAR TIRANË QYTET

Riciklimi i mbetjeve në marrëdhëniet Shqipëri-Kosovë

Bujar Osmani tregon kur do fillojë zbatimi i ligjit për ...

DAR TIRANË QYTET

KM Rama: Në janar nis zbatimi i “Vetting”-ut në polici ...

DAR TIRANË QYTET

Paligjshmëria dhe tradita u mohojnë të drejtën e pronës ...

Aksionet, Meta: Zbatimi i ligjit rrugë pa kthim, kostot ...

DAR TIRANË QYTET

Deklaratë e ODIHR-it për zgjedhjet në Shqipëri - KOHA.net

DAR TIRANË QYTET

Vrasjet e padënuara në Shqipëri – Citizens Channel

Zëri i Amerikës: Shqipëria, vendi më i korruptuar në ...

Zbatimi i ligjit, Shqipëria në grupin e ”Botës së Tretë ...

Nis zbatimi i ligjit të ri për trafikun rrugor - GazetaExpress

AGK: Moszbatimi i Ligjit për trashëgimi shkel gruan ...

E fundit në rajon dhe Evropë/ Tirana, qyteti me cilësinë ...

FOTOT nga paparazzi/ Pushimet shqiptare të ambasadorit të ...

Nga nesër nis “bonus- malus” për siguracionin e makinave ...

Çfarë duhet të dimë për pishinat, akullin dhe duhanin ...

Zgjedhjet në Shqipëri, ambasada amerikane lëshon apelin - KOHA

Doganat nxjerrin listën, ja bizneset që nuk përfitojnë nga ...

13 fëmijë dhe nënat e tyre në rrezik për jetën! | Qendra ...

Samiti i Diasporës nga projektet madhore deri në takime ...

Gjirokastra mbetet pa 'pronar', shkak viti '97. Ja çfarë ...

Panelet fotovoltaike dhe ligji i ri | Portali i Energjise

Fakte Mbi Sëmundjet e Zemrës në Shqipëri – Instituti i ...

Siguria dhe shëndeti në punë, Braho: Bizneset të zbatojnë ...

DAR TIRANË QYTET

DAR TIRANË QYTET

DAR TIRANË QYTET

DAR TIRANË QYTET

DAR TIRANË QYTET

DAR TIRANË QYTET

OBSH: 3300 persona vdesin për një vit nga sëmundjet që ...

DAR TIRANË QYTET

DAR TIRANË QYTET

Vettingu, Meta për DW: Zbatimi i drejtë rrit besueshmërinë ...

DAR TIRANË QYTET

DAR TIRANË QYTET

DAR TIRANË QYTET

Basha: Kjo qeveri është në shtrat me krimin e organizuar ...

Rama jep alarmin: E dini ç’po bëhet në Shqipëri? S’na ...

DAR TIRANË QYTET

Gjykata e Hapur | Johan Ndisi, Ambasador i Suedise ne ...

Najçevska: Njëherë regjistrimi i popullsisë se a janë 20% ...

Perfaqesuesja e Ambasades Zvizeriane ne Tirane, Deborah ...

Deklarata e BE: Prioritet zbatimi i reformës në drejtësi ...

Pagat e gardianëve, Manjani çon kërkesën për rritjen në ...

DAR TIRANË QYTET

DAR TIRANË QYTET

Ligji për “Planifikimin dhe zhvillimin e territorit” - Nga ...

DAR TIRANË QYTET

DAR TIRANË QYTET

FILLOI ZBATIMI I LIGJIT TË RI PËR TRAFIKUN RRUGOR | TV Besa

Çka do të ndodhë sot në Kosovë? - Gazeta Express

Nga nesër nis “bonus- malus” për siguracionin e makinave ...

Lajla Përnaska - Wikipedia

RAPORTI/ Shqipëria “botë e tretë” në renditjen e zbatimit ...

OBSH: 3300 persona vdesin për një vit nga sëmundjet që ...

DAR TIRANË QYTET

Shqipëri: Korrupsioni, jemi në vendin e 72-të – FREE NEWS

DASH: Shqipëria vend i vështirë për biznes | ShqiperiaJonë.org

DAR TIRANË QYTET

Shqipëria thyen rekordin, ndër vendet më të korruptuara në ...

Ligji i ri: Emigrantëve dhe turistëve nuk do u hiqet ...

DAR TIRANË QYTET

Për gjahtarët e dhelprave të kuqe, qeveria miratoi një ...

A1 Report - INUK-u ndërron emër, nga sot Inspektorati i ...

Kapitalizimi i hollë në Shqipëri

Transporti i udhëtarëve kërkon zgjidhje të qëndrueshme dhe ...

Urdhri i BE-së: Të nisë zbatimi i Reformës në Drejtësi

VMRO-DPMNE bën thirrje që të bojktohet Ligji për gjuhët ...

Kapitalizimi i hollë në Shqipëri

DAR TIRANË QYTET

Ngecje në zbatimin e ligjit për gjelbërimin urban ...

Michael Roth- Reforma në Drejtësi i shërben qytetarëve të ...

A mund të ‘fundosë’ Llallën deklarata e gjyqtarit që u ...

Në mungesë të ligjit, miratohen rregullore për mbrojtjen e ...

Hahn në Tiranë: “Pa dialog nuk ecet përpara!” | arben muka

Njihuni me Ligjin mbi Rregullat në Trafikun Rrugor